Vertical Dark Line

Moja pracovná skúsenosť v Nórsku

Moja pracovná skúsenosť v Nórsku

V

olám sa Martina Machalová a 5 rokov som pracovala v nádhernom prostredí národného parku Jotunheimen, ktorý je právom hodnotený ako najkrajší národný park celého Nórska.

Horská chata Gjendesheim sa stala mojim domovom, kde som trávila väčšiu časť z roka, napriek tomu, že som tu pracovala len sezónne. Na tejto chate som zostala dlhých 9 sezón.

V mojom okruhu blízkych a známych sa rýchlo rozšírilo, že pracujem v Nórsku a zrazu som dostávala množstvo správ a otázok, ako sa mi to podarilo a či viem pomôcť aj ostatným. Každý rok som pomohla priateľom a známym prísť si na leto privyrobiť na „moju“ chatu a zažiť Nórsko v plnej kráse. Spoločne sme absolvovali návštevu nórskych úradov, keďže nemali ani len tušenia, čo všetko treba vybaviť pred a po príchode do Nórska. Stala som sa takou malou osobnou poradkyňou a o nórskych úradoch som mala v krátkom čase viac vedomostí, ako o tých slovenských.

Na základe mojich osobných skúseností Ti viem poskytnúť moje KNOW-HOW.

  • Dostupnosť (takmer) 24/7.
  • Vyše 5 rokov skúseností s prácou v Nórskom kráľovstve.
  • Pomoc s hľadaním práce vopred ZADARMO!
  • Mnoho partnerstiev s nórskymi hotelmi/chatami.
  • Veľa spokojných ľudí, zamestnaných pomocou poddonorska.sk.
Martina Machalová - Poď do Nórska

Ahoj, volám sa Martina a vďaka niekoľkoročným skúsenostiam s prácou v Nórsku Ti viem veľmi dobre poradiť! 🙂 Chceš poradiť? Pokojne mi napíš, vpravo nájdeš chat. :))