PRÁCA, ktorá Ťa posunie ZA HRANICE

Vidíme sa v Nórsku.

MOJA PRACOVNÁ SKÚSENOSŤ V NÓRSKU

Volám sa Martina Machalová a 5 rokov som pracovala v nádhernom národnom parku Jotunheimen. Teraz pomáham pri hľadaní práce na sezónu v Nórsku aj vám.

Zobraziť viac...

Horská chata Gjendesheim sa stala mojím prechodným domovom. Trávila som tu väčšiu časť z roka, napriek tomu, že som tu pracovala len sezónne. Na tejto typickej nórskej chate som odpracovala dlhých 9 pracovných sezón.

V mojom okruhu blízkych a známych sa rýchlo rozšírilo, že pracujem v Nórsku v oblasti cestovného ruchu. Začala som dostávať množstvo správ a otázok, ako nájsť pracovné ponuky v Nórsku. Každý rok som pomohla priateľom a známym prísť si sezónne zarobiť do krásnej nórskej prírody. Prácu získali najmä v gastronómmi a hotelierstve, keďže cestovný ruch v Nórsku zamestnáva na sezónu najviac pracovníkov.

Spoločne sme absolvovali návštevu nórskych úradov. Zabezpečili sme všetko, čo bolo treba vybaviť pred odchodom za prácou a po príchode do Nórska. Stala som sa takou malou osobnou poradkyňou a o nórskych úradoch som mala v krátkom čase viac vedomostí ako o tých slovenských.

Skryť...

PRÁCA V NÓRSKU AJ PRE TEBA

Stránka Poď do Nórska je pre všetkých vás, ktorí chcete začať v Nórsku, no neviete ako na to. Prevediem vás celým procesom hľadania práce, či ubytovania. Objasním vám fungovanie inštitúcií v Nórsku a pomôžem vám so všetkým potrebným pre pohodlný začiatok v novej krajine.

Zobraziť viac...

Celý projekt Poď do Nórska je zameraný na to, v čom mám osobnú skúsenosť a teda na sezónne práce na horských chatách a v hoteloch. Pripravila som pre Teba návod, ako si vieš sám/sama nájsť prácu na sezónu (a možno aj dlhšie). Dlhoročné skúsenosti v Nórsku mi pomohli vyznať sa v konkurenčnom boji, rozumieť postupom a mať balíček ucelených informácií, ktoré teraz dávam do rúk aj Tebe. Verím, že táto stránka bude pre Teba nápomocná a pomôže Ti zorientovať sa a nájsť si vytúženú prácu v Nórsku. Prestaň snívať o svojej ideálnej práci v Nórsku: Získaj ju!

Kontaktuj ma tu:

Skryť...

PRACUJ V NÓRSKU, PRIDAJ SA K NÁM
PREČO PRÁCA NA SEZÓNU V NÓRSKU

3x taký plat ako u nás! Minimálna hodinová mzda je 17€ (mesačne to je približne 2 650€, v závislosti od aktuálneho menového kurzu).

Vysoké šance pre zamestnanie páru, alebo viacerých kamošov.

Veľký dopyt po pracovníkoch zo zahraničia, a teda obrovská príležitosť pre teba.

Všetko, čo zarobíš, si aj odkladáš - nemáš veľmi na čo míňať.

Šetríš čas a peniaze na cestovanie - bývaš priamo v areáli pracoviska.

Zamakáš pár mesiacov a off sezónu a zarobené peniaze si užiješ podľa vlastných predstáv.

Ubytovanie a strava sú spravidla zabezpečené a ty šetríš kopu peňazí a času na zháňanie predraženého ubytka, nakupovanie a varenie.

Bývaš a zarábaš v krásnom prostredí národných parkov a lyžiarskych stredísk, kde turisti a hostia platia obrovské peniaze, aby videli to, čo ty vidíš každý deň.

PRACOVNÉ MOŽNOSTI V NÓRSKU

700

Kontaktov na prácu v Nórsku

500

Kontaktov na hotely a chaty v Nórsku

200

Kontaktov na rodinné farmy v Nórsku

87

Úspešne zamestnaných v Nórsku

Získaj príručku ZDARMA!
KROK ZA KROKOM ZA VYSNENOU PRÁCOU

  PRODUKTY

  E-BOOK

  Praktický sprievodca, ktorý Ťa prevedie procesom hľadania práce v Nórsku. Hlavným cieľom publikácie je stručne a zreteľne popísať cestu pri hľadaní sezónnych prác v horských chatách a hoteloch.

  ZOBRAZIŤ VIAC

   

  VIDEOZÓNA

  Si vizuálny typ a radšej ako čítanie preferuješ pozeranie a počúvanie videí? Myslela som aj na Teba! Celý proces hľadania práce som pre Teba spracovala formou krátkych videí.

  ZOBRAZIŤ VIAC

  SADA 500 KONTAKTOV

  NA CHATY A HOTELY V NÓRSKU

  Ušetri si hodiny manuálnym vyhľadávaním kontaktných údajov na potencionálnych zamestnávateľov. Vďaka tejto sade dostaneš 500 priamych kontaktov (e-mailové adresy, telefónne čísla, webové stránky) na konkrétne pracoviská a v priebehu pár
  sekúnd zašleš svoj životopis na stovky miest!

  ZOBRAZIŤ VIAC

  BALÍČEK 200 KONTAKTOV

  NA NÓRSKE FARMY

  Zaujímaš sa o prácu v Nórsku, ale viac ako hotelierstvo ťa láka práca vonku? Máš vzťah k prírode a k zvieratám a práca na farme je to, čo chceš robiť?
  Pripravila som pre teba až 200 kontaktov na farmy so zvieratami, ovocím a zeleninou.

  ZOBRAZIŤ VIAC

  SUPERPACK

  Osobne Ťa prevediem celým procesom hľadania práce tak, aby si si prácu s mojou pomocou našiel/našla. Exkluzívne sa budem venovať IBA TEBE. Kedykoľvek Ti zodpoviem otázky týkajúce sa sezónnych prác v Nórsku. Prioritne Ťa budem informovať o aktuálnych voľných pozíciách u nórskych zamestnávateľov s ktorými Ti dohodnem pohovor.

  ZOBRAZIŤ VIAC

  SPOJ SA SO MNOU

  Táto stránka je určená pre mobilné zariadenia.